X. İstanbul Karbon Zirvesi | 14-15 Nisan 2025 İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Bir Sayfa Seçin

Türkiye’nin doğa için kurulan en prestijli ticaret platformu ENTECH, bugün kapılarını açtı. 02-04 Eylül 2021 tarihleri arasında binlerce yerli ve uluslararası alıcıyı ağırlayacak olan fuar, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi Hall 9’de ziyaretçilerini karşılıyor.

ENTECH ile eş zamanlı düzenlenecek olan Sıfır Atık Forumu’nun açılış konuşmasını Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin gerçekleştiriyor.

3 gün boyunca sürecek Sıfır Atık Forumu’nda Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, Prof. Dr. Ali Sınağ, Prof. Dr. Ayşen Erdinçler’in dahil olduğu akademisyenlerin yanı sıra İSTAÇ Genel Müdürü M. Aslan Değirmenci ve Sıfır Atık Programı kapsamında Türkiye’deki ilk pilot uygulama yapılan belediye olan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar gibi kamu ve özel sektör temsilcileri de konuşma yapıyor.

Çevre, sürdürülebilir kalkınma, atık ve biyoatık yönetimi, yenilenebilir kaynaklı enerji teknolojileri, atık ekonomisi, bitki besleme, organik atık yönetimi, atık su arıtma ve iklim değişimine direnç gibi konuların tartışılacağı forumu zengin etkinlik programı ile katılımcılarıyla buluşuyor.

Detaylı Bilgi İçin: https://cnrcevrefuari.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberin Bağlantısı: